Telefony řady Redmi Note jsou mezi fanoušky značky velmi oblíbené. Důvod je naprosto jasný. Jde totiž o telefony střední třídy, které mají výborně vyvážený poměr cena/výkon. Některé z modelů této řady mají dokonce i pár parametrů a funkcí, které najdeme u prémiových strojů. Za všechny připomeňme například čínskou verzi Redmi Note 10 Pro 5G. Tento telefon byl uveden letos na jaře. Proto je jasné, že tipaři už netrpělivě čekají na první informace o modelech řady Redmi Note 11.

Za první informační vlaštovku o telefonech řady Redmi Note 11 můžeme považovat sdělení známého tipaře Digital Chat Station. Před pár dny totiž tvrdil, že některý z modelů v této sérii může podporovat rychlé nabíjení s výkonem 120 W. Je to jistě zajímavá zvěst, protože tímto by se takto rychlé nabíjení dostalo i mezi telefony střední třídy. Další tipaři také odhadují, že v řadě jsou tři modely, jmenovitě Note 11, Note 11 Pro a Note 11 Pro Max.

A v kromě tipařů dokonce i samotný šéf značky Redmi, pan Lu Weibing, na svém Weibo účtu tak trochu tajemně naznačuje, že v tomto měsíci má hodně práce s přípravami konference a uvedením nových produktů. Samozřejmě Redmi v říjnu/októbri může představit cokoli, ale na řadu Note 11 ukazuje snímek Weibinga z představovačky série Note 10. Jsou to zatím jen spekulace, ale pokud je řada Note 11 skutečně na obzoru, jistě nám to zástupci Redmi brzy potvrdí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.