Dnešní velká představovačka čínského Realme na indické půdě se hlavně zaměřila na předvedení telefonu GT Neo2. Ten už v Číně trhá prodejní rekordy pár týdnů, takže se přidají i ty indické. Kromě toho ale také představili několik dalších novinkových produktů a doplňků. Některé z nich, jako například bezdrátová sluchátka Buds Air 2 jsou jen indickou verzí již existujícího modelu, takže se jim klidně můžeme vyhnout. Ale došlo i na zbrusu nové kousky, které si pozornost už zaslouží. Kdo ví, třeba se už velmi brzy dostanou i na globální trhy a do Evropy.

Brick Bluetooth Speaker

Pro začátek se mrkneme na bezdrátový Bluetooth reproduktor, který tvarem opravdu připomíná cihlu v názvu. Nabídne velmi solidní 20W výkon a dvojici reproduktorů uvnitř doplní i dvě basové ozvučnice. Baterie by měla vydržet až 14 hodin na jedno nabití a pochlubit se může také voděodolnou certifikací IPX5. Ovládání a pokročilé funkce budou k mání při propojení s aplikací Realme Link. Indická cena je stanovena v přepočtu na velmi slušných 40 dolarů.

4K Smart TV Google Stick

A Realme se nám evidentně pustili i do streamovacích zařízení… 4K Smart TV Google Stick je drobná „tyčinka“ do USB portu s velmi pokročilými funkcemi chytré televize. Bude umět nativní 4K rozlišení se 60fps, kódování AV1 nebo podporu HDR10+. To vše samozřejmě zaštítěné platformou Google TV, na které vše vesele běží. To vše za bratru nějakých v přepočtu 53 dolarů, ale samozřejmě jde opět o cenu pro indický trh.

Herní příslušenství k telefonům Realme

A dočkali jsme se i zajímavé nabídky nových herních doplňků pro telefony značky. Hráči ocení hlavně extra přichytávací trigger tlačítka nebo externí systém chlazení s větráčkem. Hodit se může ale i speciální USB Type-C nabíjecí kabel certifikovaný pro SuperDart rychlosti nabíjení. Ceny všeho kolem 10 dolarů, takže levné a dostupné kousky pro každého.