Čínští Xiaomi mají pod palcem nejen širokou škálu robotických vysavačů, ale dostane se i na klasické ruční modely. Tedy samozřejmě ty bezdrátové, protože kdo by se dnes obtěžoval s limitujícími kabely. Řada Deerma pak dává na výběr opravdu celou řadu velmi zajímavých kousků, které bez výjimky výrazně vylepší vaši starost o domácnost. Dnes pro vás máme další z této linie v podobě modelu Xiaomi Deerma VC20 Plus. Opět samozřejmě v bleskových prodejích a pro větší pohodlí i přímo z německého skladu e-shopu Cafago.

Bezdrátový vysavač Xiaomi Deerma VC20 Plus se chlubí hlavně velmi kompaktními rozměry a hlavně váhou hlavního těla. Zhruba 1 kg totiž na poměry trhy rozhodně není mnoho a s vysáváním tak nebudou mít problém ani třeba vaše ratolesti. Vysavač má samozřejmě patentovaný „cyklón“ filtrační systém značky, HEPA filtry a hned 0.6 l nádobku na prach. Silný 150W motorek se 3000 otáčkami za minutu má sací výkon až 8000 Pa, takže se nelekne žádného povrchu. Navíc máte k dispozici hned tři kartáče a nástavce. Baterie vydrží zhruba na 30 minut provozu, což na jeden pořádný úklid určitě stačí.

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je tenhle kousek momentálně k mání za fantastickou cenu 40.79 euro. Něco připlatíte za dopravu, ale dohromady jde stále o parádní cenu. Nabídka je sice kusově omezena, ale v době psaní tohoto článku se tam ještě celkem dost kousků nacházelo. A jak už jsme zmínili na začátku, tak jde o doručení z německého skladu bez dalších problematických byrokratických a finančních dopadů. Tak se na vše mrkněte a třeba budete mít brzy doma nového pomocníka.