Už nějakou dobu víme, že společnost OnePlus představí v říjnu/októbri nová bezdrátová sluchátka OnePlus Buds Z2. A od minulého týdne víme i to, že se tak stane už zítra, tedy 13. října. Uvedení sluchátek potvrdil samotný výrobce a my si dnes, den před jejich představením, můžeme díky tipařům shrnout jak jejich parametry, tak i jejich design.

Ve srovnání s předchozím modelem Buds Z jsou chystaná sluchátka OnePlus Buds Z2 rozhodně vylepšena. A to i přesto, že jejich design se nijak zásadně nezměnil. Asi nejvýznamnějším upgradem je podpora ANC, tedy aktivního potlačení hluku. Přidaná technologie sníží okolní hluk až o 40 dB. Výrobce přidal i tři mikrofony, takže volání přes sluchátka bude čisté. Vylepšení se dočkala i výdrž baterie, takže nová sluchátka při dobíjení v boxu vydrží až 38 hodin provozu. A to je téměř dvojnásobná výdrž než u loňského modelu.

Sluchátka Buds Z2 mají také velmi nízkou latenci 94 ms, což je ve srovnání se 103 ms u Buds Z také slušné vylepšení. Nesmíme zapomenout ani na podporu Bluetooth 5.2, Dolby Atmos, certifikaci IP55 a 11 mm měniče. I to jsou další z vylepšení chystaných Buds Z2. Sluchátka půjdou na trh ve dvou klasických barvách, černé a bílé. Podle všeho se hned po představení objeví v předběžných objednávkách a prodeje začnou 19. října. Cenu se jistě dozvíme už zítra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.