Také v tomto měsíci si užijeme pořádnou porci novinek. Kromě nový telefonů značek Black Shark a iQOO se dočkáme i novinky značky Realme. A podle názvu Realme GT Neo 2T se zdá, že „téčkové“ modely jsou celkem v kurzu. Chystaný telefon naváže na model GT Neo 2, který značka představila minulý měsíc na čínském trhu a měl by se podívat i na trh evropský.

Značka Realme na čínské síti zveřejnila upoutávku, ve které oznámila, že telefon Realme GT Neo 2T představí v Číně 19. října/októbra ve 14 hodin tamního času. Kromě termínu představovačky se ale z teaseru nedozvíme, jaké parametry bychom mohli od nového stroje čekat. Ovšem nedávno prošel certifikací Tenaa Realme telefon s kódovým označením RMX3357 a tipaři předpokládají, že jde právě o chystaný model GT Neo 2T.

Podle výpisu Tenaa má telefon 6,43 palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením. Neměla by chybět obnovovací frekvence 120 Hz. V „díře“ v obrazovce leží přední 16 MPix kamera. Hlavní fotoaparát je trojitý s 64 MPix, 8 MPix a 2 MPix snímači. Výrobce dále použil procesor Dimensity 1200 a doplnil jej o 8/12 GB operační paměti a 128/256 GB interního úložiště. Operačním systémem je Android 11 s nadstavbou Realme UI 3.0. O kapacitě baterie zatím nevíme, ale jistě bude podporovat rychlé nabíjení. Počítáme také s tím, že výrobce ještě před prezentací odhalí některé z dalších parametrů.