Dnešní díl naší pravidelné rubriky slaví další velmi významné jubileum, protože tři stovky už jsou hezky kulaté číslo. Slavit se ale samozřejmě má prací, takže nemůžeme jako vždy vynechat tipy na některé podle nás zajímavé kousky z e-shopů. A při obří porci čínské nabídky dokonce ani po několika stovkách dílů našich Vychytávek nemáme problém nacházet nové adepty. Takže vzhůru na to, jubilejní Vychytávky z Číny číslo 300 jsou tu jen pro vás.

Dnes se nebude zaměřovat na žádnou speciální kategorii nějak podrobněji a vezmeme to hezky napříč žánry. Dostane se tak třeba na šikovnou sprchovou hlavici, digitální kuchyňskou váhu nebo laserový depilátor. Po včerejším zapíjení volebních výsledků by se hodil i lék na kocovinu, ale ten bohužel stále ještě nemají v nabídce ani čínské obchody.

Tlaková sprchová hlavice MUSAMBAN

Pořádná sprcha dokáže člověka pořádně nabudit, nebo naopak příjemně zrelaxovat. Záleží jen na teplotě vody. Kromě ní je zásadní ale i samotný tlak vody. Ten můžete velmi jednoduše regulovat pomocí šikovné tlakové sprchové hlavice MUSAMBAN pouhým otočením kolečka. Navíc jsou k dispozici hned tři režimy vodního sloupce. Hlavice je stylová a potěší i solidní kombinace ABS materiálu a nerez oceli. Na výběr je i z několika barev a lze pořídit balení s dalšími doplňky. To vše s cenami od 10.51 dolarů na Aliexpressu.

Digitální kuchyňská váha

V kuchyni se občas motá asi každý z nás a ideálně i v té aktivnější kuchařské roli. K tomu se může hodit i šikovná digitální kuchyňské váha s povrchem z nerez oceli. Ta umí měřit hned v šesti jednotkách, od gramů až po libry, unce a mililitry. Vše pak krásně vidíte na podsvíceném LCD displeji. Nerez povrch se navíc i výborně čistí. Ceny váhy začínají už na 10.16 dolarech, ale osobně bych si asi připlatil za lepší balení za 14.02 dolaru. V tom totiž dostanete i vážící lžičku až na půl kila hmotnosti.

Zatočte s chlupy a vousy natrvalo

Tělesné ochlupení dnes zrovna v módě moc není a platí do dokonce i pro mužskou část populace. Proto se takový laserový odstraňovač chlupů může hodit ledaskomu. Využívá laserového paprsku, takže nic nebolí, nepoškozuje kůži a odstranění by dokonce mělo být trvalé. Hodí se pro odstranění chlupů kdekoli na těle, takže je opravdu univerzální. V balení dostanete dokonce i ochranné brýle a vybrat si můžete z bílé nebo zelené barvy gadgetu samotného. To vše jen za 30.16 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.