Šikulové z Realme si na 13. říjen nachystali další představovačku, na které bychom měli vidět hned několik jejich nových produktů. Hlavní hvězdou bude určitě velmi nadějný telefon Realme GT Neo2, na který mnozí čekají. To ale nebude jediný představený kousek, protože se na webu dnes vynořil i Bluetooth reproduktor Realme Brick. Ten se na chvíli objevil omylem přímo i na stránkách firmy, takže máme v ruce už i některé konkrétní parametry. A na první pohled nevypadá rozhodně špatně.

Jedná se dokonce už o třetí přenosný Bluetooth reproduktor značky tento rok, ale na rozdíl od Realme Pocket a Realme Cobble bude novinka výrazně větší. Tělo Realme Brick má být vyvedeno v černé a hlavním použitým materiálem má být hliníková slitina. Oblíbený tvar kvádru je samozřejmě zachován a uvnitř se budou skrývat dva reproduktory a dvojice basových ozvučnic, jedna s výdechem vpřed a jedna vzad. Celkový výkon reproduktoru by měl dosahovat 20W a stejně jako menší modely půjde párovat dva kusy pro zajímavý 360° zvuk. Na přenosný kousek solidní audio výkon, který postačí i na ozvučení větší místnosti.

Dostaneme také slušnou 5200 mAh kapacitu baterie, ze které vyrazíme údajně až 14 hodin přehrávání na jedno nabití. To bude realizováno pomocí USB Type-C portu, takže si vystačíte s kabelem a i nabíječkou od telefonu. Ovládací prvky jsou primárně tlačítka přímo nahoře na reproduktoru, ale díky Bluetooth propojení je klidně ani nebudete potřebovat. Reproduktor bude mít o voděodolnou certifikaci IPX5 a bude plně konfigurovatelný přes aplikaci Realme Link. Cenu a dostupnost zatím netušíme, ale asi nepůjde o nic extra drahého.