Elektrická kola se díky své univerzálnosti stávají stále populárnější. Hodí se totiž nejen pro sportovně zaměřené jedince, ale i pro lenivější, případně méně zdatnější jedince. Většina z prodávaných kousků se hodí hlavně na popojíždění po městě nebo na menší výlety, ale najdou se i mnohem masivnější modely horských kol. Právě takové pro vás máme dnes z nabídky e-shopu DHGate a jedná se o kola značky Shengmilo. Měly by být k dostání z evropských skladů, takže bez dalších extra komplikací.

Začneme tím nejlevnějším a teoreticky i nejslabším kouskem, Shengmilo MX21. Toto e-kolo nabídne 500W motor, který zvládne rychlost až 40 km/h. Kolo je skládací a nabídne poměrně masivní 20-palcové široké pneumatiky. Dále dostaneme tlumiče, pokročilý systém brzd nebo multifunkční cyklo-počítač. Velká 12.8Ah baterie také nabídne dojezd až 60 km. A kolo s nosností až 180 kg živé váhy uspokojí i ty objemnější mezi námi. Pořídit si ho můžete v šedé variantě za 1129.89 dolarů.

Dále se můžeme posunout k silnější modelu pro vaše outdoorové vyjížďky v podobě Shengmilo MX01. To opět s nosností 180 kg, ale tentokrát silnějším 1000W motorem a 26-palcovými pneumatikami. Maximální rychlost je stále 40 km/h, ale dojezd se s identickou baterií zvýšil až na 90 km. Kolo je opět skládací, ale dalším bonusem je pak 21-stupňová převodovka Shimano. Cena o fous poskočila na 1266.36 dolarů.

Potom se dostaneme i ke klasickým, neskládacím designům kol. Shengmilo MX02S má také 1000W motor a 26-palcová kola, ale i větší 17Ah baterii. Nosnost také poskočila na 200 kg a k mání jsou veškeré vymoženosti předchozích modelů. Cena je v tomto případě 1558.83 dolarů. Nejvyšším kouskem je pak Shengmilo MX03, opět s 1000W motorem a 17Ah baterií. Maximální rychlost z něj vymáčkneme až 50 km/h a také další vymoženosti a výhody. Jen si holt za kvalitu připlatíte na 1808.05 dolarů. Tak které horské elektrické kolo si vyberete ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.