Chytré produkty od Xiaomi jdou napříč všemi kategoriemi gadgetů a elektroniky, protože čínský gigant se nebojí investovat ani do lehce obskurních kousků. K takovým ale rozhodně nepatří třeba chytrá váha, která už se u nás na stránkách párkrát ukázala. A dnes pro vás máme další zajímavý kousek v podobě Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, která je v akci na e-shopu Cafago za výbornou cenu ve slevové akci. Navíc s doručením z německého skladu se všemi zjevnými výhodami.

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 je chytrá váha se vším všudy, která toho umí opravdu hodně. Zvládne totiž sledovat až 13 ukazetelů, od váhy přes BMI, poměr tuku, vodu v těle nebo svalovou hmotu. To vše s pomocí nového G-type senzoru z manganové oceli, který zaznamená i 50 g změny hmotnosti. K dispozici je i velmi důležitý test rovnováhy a vše vidíte na skrytém LED displeji. K telefonu pak váhu připojíte pomocí Bluetooth 5.0 a vše bude zaznamenáno v aplikaci Mi Fit. Váha unese až 150 kg cvalíky a 4 x AAA baterie by měly stačit na plný rok provozu.

Na e-shopu Cafago je pak momentálně tato výborná chytrá váha v bleskových prodejích jen za 13.59 euro. Sice je tentokrát z německého skladu trochu dražší expres doprava, ale i dohromady s ní se dostaneme jen na 23.06 euro. Pokud tedy chcete vzít sledování vlastního těla vážně, tak by se vám tenhle kousek mohl určitě zalíbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.