V posledních dnech jsme se mohli dozvědět, že značka Black Shark chystá rozšíření řady herních telefonů Black Shark 4. Slyšeli jsme, že v přípravách jsou modely Black Shark 4S a Black Shark 4S Pro. Mělo by jít o vylepšené verze na jaře uvedených herních strojů. Tipaři se zatím ale spíše věnovali modelu 4S Pro a na standardní model tak trochu zapomínali.

O to větším překvapením je, že výrobce zavěsil na Weibo upoutávku, že chystá představovačku standardního Black Shark 4S. Plánuje ji na 13. října/októbra a vše vypukne v Číně v 15 hodin tamního času. Na teaseru výrobce sice nezmiňuje uvedení Pro verze tohoto herního stroje, je ale pravděpodobné, že oba telefony představí společně. Nu a vzhledem k tomu, že se tipaři doposud zmiňovali jen o parametrech modelu 4S Pro, musíme specifikace standardní verze odhadovat z toho, co vidíme na upoutávkách.

Z první upoutávky můžeme vyčíst, že Black Shark 4S má hlavní fotoaparát uložený horizontálně v horní části zadního panelu. Má tři snímače a je tedy v podstatě stejná jako u modelů vydaných na jaře letošního roku. Na druhé upoutávce je vidět čelní panel telefonu, ale z něj žádné podrobnější informace opravdu získat nelze. Ovšem můžeme si docela dobře představit, že standardní verze 4S může mít některé z parametrů Pro verze. Ať už je to například displej s obnovovací frekvencí 144 Hz nebo rychlé nabíjení s výkonem 120 W. Ovšem do termínu představení toho už moc nezbývá a očekáváme, že výrobce ještě něco málo před uvedením prozradí.