Telefon Samsung Galaxy S21 FE se začíná točit v začarovaném kruhu. Jeho vydání je čím dál tím větší záhadou. Po několika odkladech a pochybnostech, zda vůbec dojde na jeho představení, to chvíli vypadlo, že se jej nakonec dočkáme v tomto měsíci. Pak ale přišla zpráva, že Samsung zcela zrušil říjnovou akci Unpacked. A nad Galaxy S21 FE se opět začala stahovat mračna. Ovšem o tom, že se telefon začal masově vyrábět není pochyb. Samsung sice nevyrobil dostatečný počet kusů pro to, aby šel telefon nyní na trh, ale přece jen ve skladech leží.

Samsung navíc zrušení říjnové prezentace zdůvodňuje i tím, že momentálně jde výborně na odbyt skládací model Galaxy Z Flip 3, takže je zbytečné začínat s prodejem dalšího telefonu se stejným procesorem. A k tomu všemu zbývá jen pár měsíců do uvedený řady Galaxy S22. A právě v souvislosti s řadou Galaxy S22 narážíme na novou informaci. Exkluzivně ji zveřejnily stránky SamMobile.

Podle jejich zdroje Samsung stále chce telefon Galaxy S21 FE představit. Jeho uvedení prý proběhne v lednu/januári příštího roku. Obejde se ovšem bez speciální prezentační akce Unpacked a je možné, že prezentace proběhne jen na základě tiskové zprávy. A jak to bude s uvedením řady Galaxy S22? Všichni totiž očekávají, že nové vlajkové telefon Samsung uvede také v lednu příštího roku.

Podle stránek SamMobile je velmi nepravděpodobné, že by Samsung představil nové vlajky a model Galaxy S21 FE na stejné akci. Spíš se přiklánějí k tomu, že výrobce modely Galaxy S22 představí v únoru/februári těsně před zahájením veletrhu MWC a nebo je může představit přímo tam. Zkrátka a dobře situace kolem modelu Galaxy S21 FE je stále komplikovanější a nám nezbývá než počkat, jak to nakonec všechno dopadne.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.