Zhruba před týdnem jsme se zmínili o tom, že značka Infinix zřejmě letos ještě neřekla své poslední slovo a připravuje další telefon z řady Infinix Note. K dispozici jsme měli i několik reálných fotek tohoto chystaného stroje a k nim i něco málo parametrů. A dnes tu máme další reálné fotky a další parametry.

Snímky telefonu z řady Infinix Note nám tentokrát naservírovaly stránky GSMArena s tím, že pocházejí z důvěryhodných zdrojů. Design telefonu na nových fotkách opět vychází ze vzhledu modelu Note 10 Pro, ale určitě prý nejde o další telefon v této sérii. Spíš by mohlo jít o novou generaci, tedy o Infinix Note 11, Note 11 Pro nebo dokonce o Note 20. Fotky opět potvrdily obdélníkový modul hlavního fotoaparátu se čtyřmi senzory a LED bleskem.

Popisek na foto modulu avizuje jeden snímač s rozlišením 64 MPix a jeden senzor s „30× teleskopickým zoomem“. Není to ale periskopový senzor, takže zřejmě jde o teleobjektiv s digitálním zoomem. Tyto informace jsme ale v podstatě měli už před týdnem. Novinkou je pohled na uživatelské rozhraní XOS založené na Androidu, na kterém telefon běží. To evidentně prošlo úpravami a nyní nabízí nový vzhled, ikony a widgety. A poslední reálná fotka ukazuje, v jakých barevných variantách půjde nový telefon Infinix Note na trh. Jde o barvu světle šedou, tmavě šedou a sytě modrou. Zadní panel je lesklý s jemnými proužky. Vzhledem k tomu, že se chystaný telefon už několikrát objevil na reálných fotkách je pravděpodobné, že na jeho představení dojde už brzy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.