Dnes se oficiálně dostává mezi nás normální smrtelníky nová verze systému Windows 11 a první vlna šťastlivců už může pomalu aktualizovat. Tedy pokud splňujete veškeré nutné požadavky nového systému. Aktualizace je zdarma pro všechny majitele stávajících Windows 10, takže nikdy není pozdě si jejich klíč pořídit. Případně u staršího systému ještě chvíli klidně zůstat a počkat, až se u novinky podaří vychytat všechny mouchy. Dnes pro vás máme další akci e-shopu GoDeal24, ve které si můžete pořídit klíče i na další rozličné softwarové produkty a to za velmi zajímavé ceny.

Hlavním tahákem jsou samozřejmě klíče na systém samotný, případně kancelářský balík Microsoft Office. Ale v seznamu níže najdete i celou řadu dalších zajímavých kousků. A často s velmi dobrými cenami, díky slevovým kupónům.

– 45% sleva s kupónem SGO45

– 60% sleva na další produkty s kupónem SGO60

– Nástroje pro váš počítač

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.