Na konci minulého měsíce tipaři začínali upozorňovat na to, že se dost možná už brzy, ale nejpozději do konce roku na scéně objeví telefony Black Shark 4S a Black Shark 4S Pro. Je to jen logické, protože herní telefon Black Shark 4 se na trh dostal letos na jaře. Proto je nyní na jeho nástupce ten správný čas. Herní telefony jsou totiž na trhu poměrně dost žádané a modely Black Shark rozhodně patří mezi ty s velmi dobrým poměrem cena/výkon.

Dnes se na čínské síti opět objevila informace o chystaných herních strojích Black Shark, respektive o modelu Black Shark 4S Pro. Tipař „Plešatá panda“ se zaměřil na některé z hlavních parametrů tohoto telefonu a nutno dodat, že nevypadají vůbec špatně. Tím hlavním, co tipaře zajímá, je použitý procesor. A tady prý výrobce vsadil na vlajkový Snapdragon 888 Plus, který momentálně patří mezi nejvýkonnější čipsety.

K tomu přidává i další specifikaci, kterou hráči mobilních her jistě ocení. Jde o displej, který má obnovovací frekvenci až 144 Hz. A na velmi dobré úrovni bude i nabíjení. To je podle tipaře super rychlé s výkonem až 120 W. Pokud jsou tedy odhady tipaře správné, rozhodně půjde o zajímavý herní telefon. Škoda jen, že se nezmínil i o standardním modelu Black Shark 4S. Ovšem je pravděpodobné, že i on dostane vylepšení ve srovnání se svým starším bratrem. Ale vzhledem k tomu, že zatím neznáme ani termín představení chystaných telefonů, je víc než jisté, že se o jejich dalších specifikacích určitě brzy dozvíme o něco víc.