Telefon Realme GT Neo 2 spatřil světlo světa poměrně nedávno. Těsně před koncem září/septembra se začal prodávat na čínském trhu a asi není potřeba dodávat, že velmi úspěšně. Jak bývá u značky Realme dobrým zvykem, opět se tu snoubí zajímavé parametry, atraktivní barvy a velmi dobrá cena. Výrobce při představovačce potvrdil, že tento stroj pošle i na indický trh. Ovšem podle známého tipaře, který si říká Sudhanshu, se GT Neo 2 nakonec dostane i do Evropy. A k tomu sdílí na stránkách MySmartPrice i odhadované evropské ceny a paměťové a barevné evropské verze telefonu.

Pojďme se tedy společně podívat, jak drahý bude Realme GT Neo 2 na našem kontinentu. První evropská verze telefonu má 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Její cenu výrobce údajně nastavil na 369 euro (9339 Kč). Druhá verze, která půjde v Evropě na trh, má 12 GB operační paměti a 256 GB interního úložiště, její cenu tipař odhaduje na 459 euro (11617 Kč). A ještě doplňme, že se na evropském trhu bude Realme GT Neo 2 prodávat v barvě modré, zelené a černé.

Ostatní specifikace telefonu pro evropský trh budou bez větších změn. To tedy znamená procesor Snapdragon 870 a 6,62 palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz. Dále trojitý hlavní fotoaparát s 64 MPix, 8 MPix a 2 MPix snímači a přední 16 MPix kameru. Baterie má kapacitu 5000 mAh a podporuje rychlé nabíjení s výkonem 65 W. A nebude chybět ani operační systém Android s nadstavbou Realme UI 2.0.