Oblíbenost elektrokol začíná i u nás stoupat, i když se to samozřejmě neobejde bez brblání pravověrných cyklistů. Přece jen je to v jejich očích malý „podvod“, který rozhodně nemá takovou váhu jako ta správná manuální námaha. Na druhou stranu pro starší osoby, zdravotně indisponované jedince nebo miliony nás lenivých se může jednat o skvělou cestu k cyklistice. Protože na automatický pohon stejně nejedete zase až tak často… Každopádně pro vás dnes máme jednu slevovou akci e-shopu Tomtop na velmi zajímavé elektrokolo HIMO C20.

HIMO C20 může nabídnout patentovaný design se složitelnými řídítky a pumpičkou šikovně skrytou v sedátku. Váha elektrokola je 21.5 kg a podporovaná nosnost pak maximálně kolem 100 kg. Motor o výkonu 250W zvládne až 25 km/h s maximálním dojezdem kolem 80 km na jedno nabití. Což je počítáno v kombinovaném režimu, čistě na baterii je dojezd kolem 50 km. K dispozici je 6-stupňová převodovka Shimano, duální systém brzd, tři jízdní režimy (manuál, asistovaný a automatika), displej pro zobrazení základních informací a mnoho dalšího.

A ceny opravdu úspěšně padají po všech stránkách, protože HIMO C20 je momentálně k mání na Tomtop ve slevové akci jen za 586.99 euro. Na výběr je pak ze slušivé bílé nebo černé barevné varianty. Navíc hezky pohodlně přímo z německého skladu bez dalších doplatků a komplikací. Ani to ale není všechno jako extra bonus dostanete ke koupi i speciální šikovnou elektrickou pumpičku na pneumatiky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.