Značka Vivo loni představila své historicky první chytré hodinky Vivo Watch. Nu a protože loni a vlastně i letos značně narostla poptávka po různých nositelnostech je nasnadě, že se i tento velký čínský výrobce chytil příležitost a pro letošek připravil druhou generaci hodinek s názvem Vivo Watch 2. A vzhledem k tomu, že už loňský model měl prémiový design, slušnou výbavu i cenu, očekáváme, že letošní hodinky na tom budou ještě lépe.

Velké většina uživatelů chce u svých chytrých hodinek kromě běžných funkcí a zdravotních funkcí i něco víc. A to i přesto, že hodinky používají například jen při sportování. Pro ně je jistě dobrou zprávou, že hlavním vylepšením hodinek Vivo Watch 2 je přidání podpory eSIM. Aspoň o této funkci hovoří na čínském Weibo známý tipař Digital Chat Station. Sportovně založení majitelé takových hodinek pak mohou nechat telefon doma na stole a při sportu plně využívat hodinky pro telefonování a nebo posílání textovek.

Kromě podpory eSIM mají hodinky Vivo Watch 2 podle tipaře i podporu pro více aplikací. Zmínil i to, že hodinky mají kruhový displej, ale zatím není jisté, zda výrobce připravil více velikostí tak, jako loni. A je pravděpodobné, že se dočkáme i řady dalších funkcí, které má i loňský chronometr Vivo. Za všechny jmenujme 11 sportovních režimů, monitoring tepové frekvence a okysličení krve. Dále to mohou být i funkce jako podpora NFC, GPS a odolnost do 5ATM. A doufejme, že letošní model bude mít i podobně slušnou výdrž baterie a dobrou cenu jako ten loňský.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.