Značka Realme nenechává nikoho na pochybách, že je schopná každý měsíc vytáhnout z rukávu nový telefon a poslat jej na trh. V příštím měsíci se zřejmě svého uvedení dočká model Realme Q3s. O něm se před pár dny zmiňovali i čínští tipaři. Tehdy ale jen odhadovali, že chystaný stroj spadá do produktové řady Realme Q a dostane procesor Snapdragon 778G.

Dnes se můžeme podívat i na některé další parametry chystaného telefonu Realme Q3s, protože prochází certifikací 3C a má za sebou i certifikaci Tenaa. Na Tenaa se telefon objevil s kódovými označeními RMX3461 a RMX3463 a se stejným označením je certifikován i na platformě 3C. Zde můžeme zjistit, že nový Realme telefon podporuje rychlé nabíjení s výkonem 30 W. A nebude mu chybět ani podpora 5G sítí.

Další parametry modelu Realme Q3s můžeme vyčíst z toho, co se objevilo na Tenaa. LTPS displej má úhlopříčku 6,59 palce, FullHD+ rozlišení a poměr stran 20:9. K tomu ještě doplníme, že tipaři odhadují vysokou obnovovací frekvenci 144 Hz. Přední kamera má 16 MPix a hlavní fotoaparát tvoří 48 MPix a dvakrát 2 MPix senzory. V rámci pamětí prý dojde až na 12 GB operační paměti a 256 GB interního úložiště. Baterie má slušnou kapacitu 5000 mAh. Snímač otisků je uložený na hraně a telefon běží na systému Android 11 s nadstavbou Realme UI 3.0. Zda se tyto parametry potvrdí uvidíme příští měsíc.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.