V příštím měsíci nám OnePlus představí nová sluchátka. Sice přesný termín představovačky zatím neznáme, ale víme, že půjde o sluchátka OnePlus Buds Z2. Nová sluchátka tak naváží na loňský model Buds Z, který měl u fanoušků značky poměrně slušný úspěch. Je proto jasné, že čekáme, že stejně úspěšný bude i letošní model Buds Z2. Díky renderovaným obrázkům už tušíme, jak na tom budou nová sluchátka se vzhledem, ale o parametrech se tipaři dosud nezmiňovali.

Ovšem dneska si pro informace o hlavních parametrech sluchátek OnePlus Buds Z2 zajdeme na Twitter, kde je sdílí známý tipař Max Jambor. Tipař informuje o parametrech sluchátek jednoduchým, ale i přesto zajímavým způsobem. Z obrázku tak můžeme zjistit, že asi tím hlavním vylepšením chystaných sluchátek je přidání podpory ANC. Ta u loňského modelu chyběla.

Vylepšení se dočkal i Bluetooth, kdy z loňského Bluetooth 5.0 povýšil na verzi 5.2. A opět nebude chybět ani podpora Dolby Atmos a také odolnost podle certifikace IP55. Buds Z2 tak přežijí v dešti a odolají potu. OnePlus u chystaných sluchátek vylepšil i výdrž baterie. Sluchátka prý vydrží až 7 hodin provozu a při dobíjení v boxu se celková doba provozu protáhne až na 38 hodin. A to je téměř dvojnásobek výdrže loňských Buds Z. Navíc rychlé desetiminutové dobití v boxu nabídne až 5 hodin poslechu hudby. Sluchátka půjdou do prodeje v barvě černé a bílé. Vylepšení je tedy dost a jen doufejme, že výrobce příliš „nevylepší“ směrem nahoru i cenu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.