Čínské Lenovo je ve světě nejznámější asi hlavně díky svým notebookům, ale firma toho produkuje samozřejmě mnohem více. S telefony jim sice moc pšenka v poslední době nekvete, ale za to se zkouší prosadit na poli sluchátek a audio doplňků. Občas ale zabrousí i do zcela neprobádaných končin a výsledkem pak jsou velmi zajímavé kousky. Jako například multifunkční brýle Lenovo MG10, které pro vás dnes máme ve slevové akci e-shopu Wiibuying. Samozřejmě i s extra kupónem, jak už je ostatně dobrým zvykem.

Lenovo MG10 jsou na první pohled normální brýle, i když s poměrně velkými skly a také masivnějšími rameny. V sobě totiž skrývají spoustu vybavení a zajímavých funkcí. Bluetooth připojení zajistí propojení s vaším telefonem a vestavěný audio driver s technologií vedení zvuku pomocí vibrací lícní kosti zajistí skvělý hudební prožitek. A ponechá vám uši volné i pro vnímání okolního světa. Samozřejmostí je pak i vestavěný citlivý mikrofon. Brýle mají speciální UV ochranný filtr, stejně jako ochranu proti škodlivému modrému světlu. Takže se budou hodit třeba při řízení, rybaření nebo klidně i při sledování televize. K mání je i hlasový asistent a poměrně solidní výdrž baterie.

Gadget podobného ražení si nebude pro každého, ale jedná se o velmi zajímavý kousek, který si kupce určitě najde. Navíc nejsou bezdrátové brýle Lenovo MG10 nijak drahým počinem. V akci na Wiibuying s kupónem WII10MG jsou totiž k mání je za 40.99 dolarů. Užijte si tak prostorový zvuk s revolučními technologiemi přenosu pomocí vibrací lícní kosti a ještě chraňte své oči před škodlivým zářením.