Týden se s týdnem sešel a my tak pro vás máme další rundu naší pravidelné rubriky Vychytávky z Číny, která se pomalu, ale jistě, blíží dalšímu milníku. Objednávání z čínských obchodů se nám od října asi zkomplikuje, protože nám naši milí politici konečně odsouhlasili zdražení zásilek mimo EU. Padne tak slavný 22 eurový limit na bezdoplatkové zásilky, ale třeba Aliexpress už začíná uvádět ceny včetně DPH. Dnes máme něco pro milovníky Xiaomi, kteří prostě nutně potřebují produkty svých oblíbenců, ať už je o cokoli…

Poručíme větru, dešti…

Tedy spíše se už nebudeme větru a deště tolik bát, protože deštník Xiaomi Zuodu si umí s oběma poradit. Nabízí výsuvný design a obrácené složení látky a žebrování, takže bude voda vždy bezpečně stékat. Konstrukce držadla je ze skleněných vláken a hliníkové slitiny, přičemž látkový potah je pak samozřejmě voděodolný. Navíc má údajně i ochranu proti UV záření pro dobrou míru. Žebrování má 10 ramen a je speciálně designované s odolností proti větru a deformacím. Vše je pak vyvedeno v několika stylových barvách, deštník má navíc na šířku plných 105 cm. A může být váš jen za 15.40 dolarů.

Správný fanda má od Xiaomi i spodky

Čínský gigant produkuje nejen elektroniku a chytrá zařízení, ale nezalekne se ani oblečení. A pokud musíte mít nutně vše od Xiaomi, tak proč nevsadit i na boxerky z jejich dílny. Spodly MiiOW mají příjemný materiál z kombinace nylonu a spandexu, přičemž je ještě doplňuje grafénová všivka. Chlubí se i antibakteriálním zpracováním a vybrat si můžete ze širokého spektra velikostí. Jen je nutné brát vždy s velkými rezervami, protože jde o čínské značení velikostí. V balení jsou vždy tři kousky spodků a ceny začínají na 12.99 dolarech.

Zrcadlo, zrcadlo, kdopak je na světě nejpodsvícenější ?

A jedním dnešním kouskem z crowdfundingové platformy Xiaomi Youpin dnes uděláme radost i něžnému pohlaví. Co třeba takové dotykové stolní zrcátko s regulovatelným podsvícením ? To je vybavené samozřejmě i nastavitelnou stojanovou nohou a hodí se tak ideálně pro makeup. Vestavěná baterie vy měla vydržet přes čtyři hodiny a jednoduše ji dobijete pomocí USB portu. Základní verze se 1200 mAh baterií a bílým podsvícením přijde na 15.71 dolarů, ale fajnšmekr možná sáhne po verzi vylepšené. Ta zvedne kapacitu na 2400 mAh a můžete si hrát i s teplotou barev. Vše jen za 17.53 dolarů.