Odolné telefony mají věrnou skupinu zákazníků, kteří z mnoha důvodů potřebují nezničitelná monstra. A nemusí se zdaleka jednat ani o nějaké extrémní dobrodruhy nebo sportovce, protože takový odolný telefon se hodí i neposednému teenagerovi. Případně velmi nešikovnému pánovi středního věku… Každopádně je kategorie odolných telefonů velmi nabitá a výběr tak rozhodně není jednoduchý. Své želízko v ohni pak hodlají mít i Blackview s novým modelem BV6600 Pro, který jde právě do prodeje. A rozhodně má co nabídnout, protože disponuje třeba fotoaparátem s termovizí.

A nejde jen o tak nějakou termovizi, ale přímo o high-end termovizi FLIR Lepton®. Blackview už s ní mají zkušenosti z minulých modelů, protože se už předvedla ve dvou jejich telefonech. Tato termovize využívá pokročilé technologie FLIR’s MSX® pro zkombinování fotografií pro maximum informací a hned vše také můžete podrobně analyzovat pomocí aplikace MyFLIR®. Taková kamerka se může hodit třeba profesionálů, pro odhalování rozličných problémů, ale neztratí se ani při nočních výletech do přírody. Nebo jako zdroj neobvyklých fotografií pro každou příležitost.

Blackview BV6600 Pro se ale také může pochlubit i vysoce nadprůměrnou 8580 mAh kapacitou baterie, která vydrží opravdu dlouho. Jinak se na výbavě trochu šetřilo, ale to se na druhou stranu příznivě odrazilo na ceně telefonu. Specifikace tak zahrnují třeba 5.7-palcový HD+ displej, procesor Helio P35 nebo 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Ale dojde i na NFC, čtečku otisků prstů a samozřejmě kompletní sadu odolných certifikací a vymožeností.

A jak je na tom cena ? Poměrně přívětivě, protože Blackview BV6600 je až do 5. října k mání za speciální promo cenu 239.99 dolarů. A pokud byste snad nepotřebovali termovizi a dali přednost super levné ceně, tak je za 109.99 dolarů k mání varianta Blackview BV6600E.