Elektro-koloběžku značky Niubility už jsme na našich stránkách nedávno měli a šlo o velmi zajímavý kousek. Samozřejmě se nejednalo o jedinou koloběžku z nabídky této firmy, která se na tuto oblast specializuje. A dnes nám neservírovali další velmi lákavý chod s lehce výkonnějším modelem Niubility N2, který ale překvapivě ani není o moc dražší. Tedy pokud samozřejmě využijete slevovou akci z e-shopu Cafago a jejich speciální slevový kupón. Bez toho by už si přece naše články o akcích nedovedete představit, ne ?

Ani výkonnější model elektro-koloběžky samozřejmě nepřišel o výhody minulého kusu, takže jde opět o skládací design pro lepší transport a skladování. Kromě toho ale nabídne větší 10-palcové pneumatiky a hlavně výkonnější 350W motorek. Díky němu pak zvládne maximální rychlost až 25 km/h a poradí si i s 25° stoupáním. Příjemného navýšení se dočkala i kapacita baterie, kde 36V 10Ah stačí na dojezd až kolem 32 kilometrů na jedno nabití. Potěší i přítomnost světel nebo univerzálního displeje na řídítkách k zobrazení základních informací. A masivní konstrukce z hliníkové slitiny unese až 120 kg živé váhy, takže se na koloběžku nemusí bát šlápnou ani ti objemnější z nás.

Akční nabídka na e-shopu Cafago je pro elektro-koloběžku Niubility N2 v plném proudu, ale my ji ještě vylepším slevovým kupónem CCN2B. S ním pak cena klesne až na 239.99 euro, což je za koloběžku s podobnými parametry skvělé. A samozřejmě neurazí ani pohodlná a hlavně bezdoplatková doprava z německého skladu obchodu. Pokud tedy sháníte ještě něco na podzimní vyjížďky, tak by se vím tenhle kousek určitě mohl zamlouvat.