Elektro-koloběžku značky Niubility už jsme na našich stránkách nedávno měli a šlo o velmi zajímavý kousek. Samozřejmě se nejednalo o jedinou koloběžku z nabídky této firmy, která se na tuto oblast specializuje. A dnes nám neservírovali další velmi lákavý chod s lehce výkonnějším modelem Niubility N2, který ale překvapivě ani není o moc dražší. Tedy pokud samozřejmě využijete slevovou akci z e-shopu Cafago a jejich speciální slevový kupón. Bez toho by už si přece naše články o akcích nedovedete představit, ne ?

Ani výkonnější model elektro-koloběžky samozřejmě nepřišel o výhody minulého kusu, takže jde opět o skládací design pro lepší transport a skladování. Kromě toho ale nabídne větší 10-palcové pneumatiky a hlavně výkonnější 350W motorek. Díky němu pak zvládne maximální rychlost až 25 km/h a poradí si i s 25° stoupáním. Příjemného navýšení se dočkala i kapacita baterie, kde 36V 10Ah stačí na dojezd až kolem 32 kilometrů na jedno nabití. Potěší i přítomnost světel nebo univerzálního displeje na řídítkách k zobrazení základních informací. A masivní konstrukce z hliníkové slitiny unese až 120 kg živé váhy, takže se na koloběžku nemusí bát šlápnou ani ti objemnější z nás.

Akční nabídka na e-shopu Cafago je pro elektro-koloběžku Niubility N2 v plném proudu, ale my ji ještě vylepším slevovým kupónem CCN2B. S ním pak cena klesne až na 239.99 euro, což je za koloběžku s podobnými parametry skvělé. A samozřejmě neurazí ani pohodlná a hlavně bezdoplatková doprava z německého skladu obchodu. Pokud tedy sháníte ještě něco na podzimní vyjížďky, tak by se vím tenhle kousek určitě mohl zamlouvat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.