Čínský Honor si pro nás nachystal na 26. září další velkou představovačku, na které se hlavně ukáží i zbrusu nové notebooky. Kromě dvou hlavních kousků z této kategorie se dočkáme i tabletu Honor V7 nebo chytré televize Honor X2, ale dnes se podíváme na zmíněné laptopy. Těmi by měly být Honor MagicBook Pro 16 a poněkud tajemný Honor MagicBook V 14. V obou případech zatím není známo zrovna mnoho podrobnějších informací, takže musíme vzít zavděk jen těmi základními. Naštěstí už je představení za rohem, takže se brzy dočkáme kompletního obrázku.

Začít můžeme s Honor MagicBook Pro 16, který bude určitě navazovat na minulou generaci. Dají se tak čekat vylepšené verze procesoru a další, ale bohužel zatím ani netušíme, zda půjde o platformu Intelu nebo AMD. Jediným jasným parametrem je tak 16.1-palcový displej s vysokou 144 Hz obnovovací frekvencí. Ten by měl mít extra tenké rámečky, ale navzdory tomu se do toho horního vejde i senzor webkamery. Vůbec poprvé také tvůrci použili v názvu Pro verze velikostní označení, takže možná mají v plánu časem představit i jiné velikosti. Doposud se totiž všechny MagicBook Pro vyznačovaly právě 16.1-palcovým displejem.

To MagicBook V 14 je na tom s reálnými informacemi dokonce ještě skoupější. Víme tak jen to, že bude mít velký displej s extrémně tenkými rámečky a vysokou užitnou plochou. Displej bude také dotykový a design notebooku má být velmi high-end střihu se zaoblenými rohy. Speciální vychytávkou má být duální webkamera / fotoparát s 5 Mpx senzory. Přičemž minimálně jedním širokoúhlým.  Notebook by měl být také jedním z prvních s předinstalovanými Windows 11.Tím výčet informací hasne a musíme tak počkat do neděle.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.