Moderní technologie pomáhají ve všech odvětvích lidské činnosti a jejich raketový vývoj je impozantní. Stejně tak padají i ceny dříve velmi drahých technologií, takže si je dnes může dovolit klidně i normální domácnost. To platí i bezpečnostních kamerách, kterými tak za hubičku můžete zabezpečit svůj domov nebo třeba chatu. Dnes pro vás máme kompletní bezpečnostní NVR set značky KKMOON ze slevové nabídky e-shopu Cafago, který určitě stojí za hřích. Tedy pokud jste alespoň lehce paranoidní a potřebujete mít vždy kontrolu a dohled.

Bezpečnostní NVR set KKMOON vystačí pro pořádnou porci monitoringu v reálném čase a zvládne vše i zaznamenat. Tvoří jej základní stanice s dvojicí výkonných Wi-Fi antén, která umí na čtyřech kanálech obsloužit hned čtveřici IP kamerek. K dispozici máte kdykoliv přímo přístup ke stanici a live přenosu v mobilní aplikaci. Díky slotu na 3.5″ harddisk pak veškeré záznamy můžete i jednoduše uchovat. Záznam pak lze nastavit i přímo na detekci pohybu nebo alarm. Ke stanici pak dostanete i čtveřici 720p IP kamerek s 1/4″ CMOS senzorem a nočním viděním, které jsou navíc voděodolné díky certifikaci IP66. Takže s nimi pokryjete a zabezpečíte pořádnou porci prostoru.

Nejedná se navíc ani o žádnou extra nákladnou investici, protože celý bezpečnostní NVR set KKMOON je momentálně v akci na Cafago. A my nabídku ještě vylepšíme slevovým kupónem CC601. S ním cena spadne až na 59.99 euro a jako bonus je vše pohodlně dostupné z německého skladu obchodu. No nekupte to. Takže pokud hledáte něco na komplexní zabezpečení nemovitosti, tak se vám dnešní nabídka bude určitě zamlouvat.