Moderní technologie pomáhají ve všech odvětvích lidské činnosti a jejich raketový vývoj je impozantní. Stejně tak padají i ceny dříve velmi drahých technologií, takže si je dnes může dovolit klidně i normální domácnost. To platí i bezpečnostních kamerách, kterými tak za hubičku můžete zabezpečit svůj domov nebo třeba chatu. Dnes pro vás máme kompletní bezpečnostní NVR set značky KKMOON ze slevové nabídky e-shopu Cafago, který určitě stojí za hřích. Tedy pokud jste alespoň lehce paranoidní a potřebujete mít vždy kontrolu a dohled.

Bezpečnostní NVR set KKMOON vystačí pro pořádnou porci monitoringu v reálném čase a zvládne vše i zaznamenat. Tvoří jej základní stanice s dvojicí výkonných Wi-Fi antén, která umí na čtyřech kanálech obsloužit hned čtveřici IP kamerek. K dispozici máte kdykoliv přímo přístup ke stanici a live přenosu v mobilní aplikaci. Díky slotu na 3.5″ harddisk pak veškeré záznamy můžete i jednoduše uchovat. Záznam pak lze nastavit i přímo na detekci pohybu nebo alarm. Ke stanici pak dostanete i čtveřici 720p IP kamerek s 1/4″ CMOS senzorem a nočním viděním, které jsou navíc voděodolné díky certifikaci IP66. Takže s nimi pokryjete a zabezpečíte pořádnou porci prostoru.

Nejedná se navíc ani o žádnou extra nákladnou investici, protože celý bezpečnostní NVR set KKMOON je momentálně v akci na Cafago. A my nabídku ještě vylepšíme slevovým kupónem CC601. S ním cena spadne až na 59.99 euro a jako bonus je vše pohodlně dostupné z německého skladu obchodu. No nekupte to. Takže pokud hledáte něco na komplexní zabezpečení nemovitosti, tak se vám dnešní nabídka bude určitě zamlouvat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.