Značka Realme nás letos nenechá vydechnout a chrlí jeden telefon za druhým. Jen co na začátku roku vydala telefony řady Narzo 30, už připravuje další model Narzo. Tentokrát jde o Realme Narzo 50A, což znamená, že telefon Narzo 30A už brzy dostane svého nástupce. Termín prezentace výrobce naplánoval na 24. září/septembra a na představovačce uvede kromě již zmíněného stroje i model Narzo 50i a zřejmě také nějaké nositelnosti.

Protože představení telefonu Realme Narzo 50A je za rohem, najdeme dnes i na oficiálních stránkách Realme nové upoutávky s odkazem na hlavní parametry a design telefonu. V rámci vzhledu máme díky tomu potvrzeny i renderované snímky zveřejněné zhruba před měsícem. A jaké parametry slibují čerstvé upoutávky? Je to především procesor Helio G85, což je loňský osmi jádrový čipset, který ale nepodporuje 5G sítě. Dále Značka Realme potvrdila i masivní 6000 mAh baterii, ovšem je potřeba říci, že podporuje jen nabíjení s výkonem 18 W.

Další upoutávky se soustředí na foto výbavu, která papírově nevypadá špatně. Hlavní fotoaparát je trojitý a jeho hlavní devizou je primární 50 MPix senzor. Ten doplní dva 2 MPix snímače pro portrétní a makro focení. Co se týče dalších parametrů, musíme zatím spoléhat na odhady tipařů, protože například o displeji se výrobce na svých stránkách nezmiňuje. Přesto očekáváme, že půjde o 6,5 palcový LCD displej s rozlišením HD+ a obnovovací frekvencí 60 Hz. U obnovovací frekvence vycházíme z možností použitého procesoru, který vyšší frekvenci než 60 Hz nepodporuje. A ještě doplňme, že přední 8 MPix kamera leží v malém kapkovitém výřezu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.