Je tu zase konec týdne. Venku nic moc počasí, takže na nějaké procházky po nedělním obědě to zrovna nevypadá. Ale i přesto si můžete neděli zpříjemnit lenošením a čtením naší pravidelné rubriky Vychytávky z Číny. V ní vám s železnou pravidelností nabízíme tři tipy na čínské gadgety za dobré ceny.

I v dnešním už 297. díle vám Vychytávky z Číny připravily směsici produktů s opravdu nízkou cenou. Dva z nich se skvěle hodí do domácnosti a díky našemu třetímu tipu můžete prověřit kvalitu oprav karosérie vašeho auta. Zkrátka a dobře stačí se jen pohodlně usadit a v klidu si vybrat z dnešní nabídky to, co zrovna potřebujete, nebo by se vám v budoucnu mohlo hodit.

Vychytávky z Číny

Praktická EU zásuvka se dvěma USB porty

Bylo by jistě zbytečné psát o tom, jak fungují elektrické zásuvky. Žádná domácnost se bez nich neobejde a mnohdy zjistíme, že jich máme méně, než bychom potřebovali. K rozšíření počtu našich domácích zásuvek se může dobře hodit právě tato chytrá zásuvka, která je navíc vybavena i dvěma USB porty. Zásuvka se díky nim hodí pro přímé nabíjení hned dvou telefonů najednou. Zařízení má standardní velikost 86×86 mm, výstupní napětí USB je DC 5,0 V/2100 mAh. Cena zásuvky ve slevě je jen 4,62 dolaru a vybrat si můžete z několika barevných variant.

Otočná sprchová hlavice

Pokud zrovna rekonstruujete koupelnu a vybíráte koupelnové doplňky, mohla by vás zaujmout i tato otočná sprchová hlavice. Mechanizmus uvnitř hlavice ve tvaru malé vrtulky efektivně zvyšuje tlak proudící vody. Mikro trysky v hlavici také navýší tlak vody a zároveň, ve srovnání s běžnou sprchou, dokáží ušetřit až 40% spotřeby vody. Na rukojeti sprchy je tlačítko, které jedním stiskem zastaví proud vody, případně ho opět spustí. Hlavice se výborně hodí i do sprchy s nízkým tlakem vody, třeba ve vyšších patrech bytových domů. I cena hlavice po slevě vypadá dobře, protože spadla na sympatických 7,15 dolaru.

Digitální měřič tloušťky vrstvy laku

Tento poslední gadget z dnešní nabídky se může hodit všude tam, kde potřebujeme změřit tloušťku laku nebo kytu při opravách kovových povrchů. Běžně se používá pro kontrolu tloušťky laku na karosériích automobilů, nebo pro identifikaci opravovaných a následně lakovaných míst. Rozsah měření na ocelovém nebo hliníkovém povrchu je 0 až 1,80 mm s přesností měření +/- 0,1 mm. Minimální tloušťka podložky pod měřenou vrstvou musí dosáhnout 0,5 mm. Naměřené hodnoty zobrazí malý LCD displej. Cena digitálního měřiče po slevě je 13,22 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.