Rodina produktů Xiaomi je opravdu pořádně rozsáhlá a pokud započítáme i všechny pod-značky, tak skoro až přechází zrak. Fandové tohoto čínského giganta si mohou pořídit v podstatě cokoliv co si jen zamanou, od telefonů až po chytré běžecké boty. Dnes se ale podíváme opět na něco zajímavého pro kuchyňskou linku, protože chytrá elektrická konvice VIOMI rozhodně stojí za pozornost. Navíc je k dispozici momentálně v bleskových prodejích na e-shopu Cafago za velmi dobrou cenu. A navíc hezky pohodlně a bez problémů z německého skladu.

Elektrická konvice VIOMI zaujme už na první pohled, protože je vyvedena ve stylovém matně černém designu. Na držadle je pak OLED displej s aktuální teplotou, takže máte přesný přehled. Vnitřek konvice je pak z nerez oceli ve dvou vrstvách a ukryté spirály jsou chráněné i před možným poškozením při zapnutí bez vody. Výkon 1800W pak zaručuje bleskurychlý ohřev a konvice navíc umí udržovat teplotu vody na 80°C až po 12 hodin. Kapacita 1.5 litru je také dostatečná pro skoro každou domácnost. Bonusem je pak i možnost zapojení konvice do systému chytré domácnosti Mi Home.

A kolik že za podobnou skvělou elektrickou konvici musíte vysázet na dřevo ? Překvapivě málo, protože je v bleskových prodejích na e-shopu Cafago. Takže cena klesla jen na hezkých 27.19 euro a je finální, protože doprava je z již zmíněného německého skladu. Konvice VIOMI bude skvělým doplňkem pro vaši kuchyň a dalším plusovým bodem pro ekosystém Xiaomi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.