Páteční odpoledne je vždy velmi oblíbeným časovým obdobím. Máme před sebou možnost večerního povyražení s přáteli a pak i výhled na víkend plný odpočinku. Tedy samozřejmě pokud nepatříte k nešťastníkům, co musí pracovat i během víkendu… Každopádně se můžeme pokusit poklidné a nadějné páteční odpoledne pro naše čtenáře ještě vylepšit. Máme totiž k dispozici další zásilku slevových kupónů od kolegů z e-shopu Wiibuying a třeba by vás jeden z trojice kupónů mohl zaujmout.

Vše můžeme odstartovat údajně momentálně jedním z nejprodávanějším produktů vůbec. Jedná se o šikovnou kompaktní bezdrátovou myšku s barevným LED podsvícením, která je určitě jako stvořená k vašemu notebooku. Myška  je ergonomicky vytvarovaná a má možnost i přepínání trojice citlivosti DPI, 1000/1200/1600. Hlavně ale odbourává hlavní klasický nedostatek bezdrátových hlodavců, protože je dobíjecí. Takže už žádné trable s tužkovými, nebo mikrotužkovými bateriemi. V nabídce je hned ve čtyřech barvách a s kupónem WII8KH4C navíc stojí jen 7.99 dolarů.

 

Mechanická klávesnice RK61

A v počítačových doplňcích budeme pokračovat i s dalším kouskem dnešní nabídky. Tentokrát jde o kompaktní Bluetooth bezdrátovou mechanickou klávesnici. Ta má jen 61 kláves, takže se musíte obejít bez numerického bloku. Naopak ale má hned 17 režimů podsvícení a její 750 mAh baterie je jednoduše dobíjecí. Na výběr máte z černé nebo bílé barevné verze a vybrat si můžete i typy mechanických kláves. To vše pak navíc s kupónem WIIJ5UXQ jen za hezkých 37.99 dolarů.

Bezdrátový reproduktor Lenovo L01

Posledním do dnešní party je pak opět bezdrátový produkt, reproduktor Lenovo L01. Ten je opravdu titěrný a vážící jen 53 g, ale i tak nabídne velmi slušnou zvukovou kvalitu. Má také i integrovaný mikrofon, takže má i širší využití. Baterie s kapacitou 400 mAh vydrží hezkých pár hodin a jednoduše ji nabijete pomocí USB portu. Na Wiibuying je k mání hned v šesti barevných variantách a samozřejmě má i svůj slevový kupón WIILLL01. S ním pak cena klesne jen na 12.99 dolarů. Tak co si dnes vyberete ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.