Značka Honor se po osamostatnění od své matky Huawei vehementně vrhla do produkce nových telefonů. Pozadu ale nezůstává ani produkce jejich notebooků. Vzpomeňme například na nové laptopy MagicBook 14 a 15 s procesory řady AMD Ryzen 5000. A aktuálně připravují další notebook, Honor MagicBook V14. V tomto případě je určitě zajímavé to, že chystaný stroj poběží na systému Windows 11.

Značka Honor totiž včera uzavřela klíčové partnerství se společností Microsoft. V tiskové zprávě zástupci obou firem uvádějí, že chystají spolupráci „na vývoji chytrých a integrovaných technologických řešení, která zvýší spokojenost zákazníků“. Samozřejmě jde o marketingovou frázi, ze které nic konkrétního neplyne. Takže si budeme muset počkat, co přesně to bude v budoucnu znamenat v reálné praxi. Každopádně značka Honor už na čínské síti potvrdila, že na 26. září/septembra plánuje prezentační akci Honor Smart Life, jejíž hlavní hvězdou bude nový notebook Honor MagicBook V14 se systémem Windows 11.

Kromě dvou teaserů, které jen rámcově odhalují některé z parametrů chystaného laptopu, nemáme o tomto novém zařízení žádné informace. Takže snad jen uvedeme to, že MagicBook V14 má duální 5 MPix kameru, což je u notebooků této třídy nezvyklé. Dále je pravděpodobné, že na akci Honor Smart Life uvidíme další nový laptop MagicBook 16, případně i jeho Pro verzi. Tipaři dále odhadují, že Honor zřejmě uvede i novou televizi, tablet a možná i chytré hodinky. Zatím jde ale opravdu jen o spekulace, proto počkejme, co o připravované akci pustí na síť samotný výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.