V dnešní moderní době je veškerý multimediální obsah primárně streamovaný a na disk něco ukládá jen málokdo. Centrem dění se tak v mnohým domácnostech staly TV boxy v obývacích pokojích, protože nabízí mnohem komfortnější uživatelský zážitek než samotné počítače. Jejich ceny jsou navíc jen zlomkem slušně vybaveného PC a není tak problém si doslova za pár stovek pořídit slušný kousek. Jeden takový pro vás máme i dnes, protože k nám z e-shopu Cafago dorazila slevová nabídka na TV box T95. A ten za podobné peníze určitě stojí za hřích.

TV box T95 sází na výkon čipset Allwinner H616, který patří k těm modernějším. Jde o quad-core čipset s jádry Cortex-A53 a solidní grafikou Mali-G31. Do vínku také dostal 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti, tedy tak akorát jen na základní používání. K televizi vše připojíte pomocí HDMI 2.0a portu a dostanete z něj hardwarovou akceleraci až 6K rozlišení se 30 fps. Podporovány jsou nejpoužívanější kodeky H.265 a VP9, takže dostanete vše potřebné pro přehrávání klasického 4K obsahu. TV box umí i dual-band Wi-Fi a nabídne i 100M LAN port. Vše pak běží na systému Androidu 10. Samozřejmostí je i přiložené šikovné dálkové ovládání a subtilní líbivý design s LED panelem vepředu. Pod televizí tenhle kousek ostudu určitě neudělá.

To nejlepší ale přijde při pohledu na cenovku, protože je TV box T95 momentálně k dostání na e-shopu Cafago za parádní cenu. Bleskové prodeje srazily cenu jen za 29.69 euro a navíc ho koupíte hezky pohodlně z německého skladu. Takže bez dalších doplatků a s doručením jen za několik dnů.