Jen před pár dny nám Microsoft oficiálně potvrdil, že do dostupnosti Windows 11 už zbývají opravdu jen poslední týdny. Od 5. října by tak nový systém měl být dostupný ke koupi a začne se také instalovat do všech prodávaných počítačů. Naprázdno ale samozřejmě nevyjdou ani majitelé současných Windows 10, kteří budou mít možnost bezplatné aktualizace na novou generaci. Proces upgradu bude postupovat ve vlnách a bude nutné splňovat i některé základní hardwarové požadavky, které ale nebudou nijak drakonické.

Pokud tedy stále ještě nevlastníte Windows 10, tak je ideální čas si nějaký ten jejich klíč pořídit. Budete tak plně připraveni na říjnovou aktualizaci. Staří známí z GoDeal24 pro nás dnes mají další slevové akce na produkty Microsoftu, takže proč vše nevyřešit s jejich pomocí. Navíc jejich nabídka zdaleka nezahrnuje jen Windows, ale i celou řadu dalších zajímavých produktů.

Speciální sleva bez kupónu

45 % slevy s kupónem SGO45

60 % slevy s kupónem SGO60

Nástroje pro váš počítač

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.