Značka KOSPET se věnuje výrobě chytrých hodinek už nějaký ten pátek a i na našich stránkách jsme měli možnosti vidět celou řadu jejich produktů. Obvykle se jedná o levnější modely zaměřené na nás šetřílky, ale to zdaleka neznamená špatnou výbavu. Případně velmi solidně vypadající design, protože jejich hodinky určitě neurazí ani vzhledově. A jejich poslední počin, KOSPET Magic 4 vše výše zmíněné jen akcentuje a podtrhává. Navíc pro vás tyto hodinky dnes máme ve velmi zajímavé slevové akci z e-shopu Wiibuying. Samozřejmě se slevovým kupónem navrch jako vždy.

KOSPET Magic 4 patří k těm menším hodinkám na trhu, protože nabízí 1.32-palcový kulatý displej s minimálními rámečky. Jde o 3D zakřivený IPS displej s rozlišením 320 x 320 pixelů a zasazen je samozřejmě do 9 mm tenkého kovového těla hodinek samotných. To je navíc díky použití IML technologie o voděodolné s 5ATM certifikací. Řemínek je pak silikonový, ale není problém jej vyměnit za jiný. Hodinky nabídnou 20 sportovních režimů, sledování zdravotních údajů díky senzoru HRS3300, sledování kvality spánku, ale třeba i menstruačních cyklů pro dámy. Solidní 230 mAh baterie navíc vydrží ve standardním režimu zhruba 10 dnů a v módu extrémní výdrže pak až měsíc.

Unisex design hodinek je podtržen i dostupnými barvami. Něžnější část populace určitě ocení růžové zpracování, přičemž pánové dají určitě přednost klasické černé. Kolegové z e-shopu Wiibuying nám také naservírovali i slevový kupón WIIMAG4 se kterým padne cena až na 29.99 dolarů. To je za solidně vybavené chytré hodinky klasického střihu velmi dobrá nabídka, která by vám určitě neměla utéct. Tak se na vše mrkněte a třeba vás novinka značky KOSPET zaujme.