Na čínských obchodech najdeme opravdu skoro cokoliv a není nouze i o v podstatě zbytečné, či nadbytečné kousky elektroniky. Ale najdou se i opravdu velmi šikovné gadgety, které se neztratí v lecjaké domácnosti. Nebo dokonce i v rukou odborníků. Mezi ně patří i některé měřící přístroje, například tester kvality ovzduší. Ten pro vás dnes máme ve velmi kompaktní verzi z nabídky e-shopu Cafago a jako vždy za skvělou cenu. Je totiž aktuálně v bleskových prodejích a navíc ještě hezky pohodlně z německého skladu.

Jedná se o velmi univerzální tester kvality ovzduší, který má hned několik pokročilých funkcí. Zvládne totiž detekovat hned několik potenciálních škodlivin. Kromě obvyklé detekce oxidu uhličitého (CO2) totiž umí najít i formaldehyd (HCHO) a těkavé organické látky (VOC). A pro dobrou míru pak i index kvality ovzduší (API). Vše se zobrazí v hodnotách ppm (parts per million) na velkém podsvíceném 2.8-palcovém displeji, takže máte vše hned k dispozici. Tester má vestavěnou velkou baterii, který by měla vydržet hezkých pár měření a jednoduše ji dobijete pomocí USB portu. Ovládání je triviální, protože vám na něj stačí jen pár tlačítek vepředu.

Navíc se jedná o velmi levný kousek, který si klidně můžete pořídit i domů. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat naměřit škodliviny třeba při nákupu nového nábytku či koberce, případně aplikaci nového nátěru. V bleskových prodejích na e-shopu Cafago ho teď koupíte jen za 21.89 euro. A jak již bylo zmíněno, tak bez dalších doplatků a s rychlou dopravou z německého skladu obchodu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.