Značka OnePlus se proslavila samozřejmě primárně skvělými telefony, ale v poslední době se snaží občas vyvíjet aktivitu i v jiných kategoriích. Sice občas se střídavými úspěchy, ale i tak jejich snažení stojí za pozornost. Minulý rok tak například spolu s telefonem OnePlus 8T představili i levná TWS sluchátka OnePlus Buds Z. A prodejní čísla spolu s odezvou fanoušků nebyla rozhodně špatná, takže není až tak velkým překvapením, že se chystá jejich nová generace. Podle všeho by navíc oficiální představení OnePlus Buds Z2 ani nemělo být příliš vzdáleno.

Podle všeho by k němu totiž mělo dojít už v průběhu října, pravděpodobně spolu s představením OnePlus 9RT. Dnes se na webu o těchto sluchátkách dokonce už objevily i první informace a obrázky. Ty pochází od oblíbeného „leakstera“ @OnLeaks a jde o rendery zpracované na údajných reálných snímcích těchto sluchátek. Je tak jasné, že OnePlus Buds Z2 se designově nebudou příliš lišit od minulé generace. Jedinou přímo viditelnou změnou je tak jiné zakřivení ušních částí sluchátek. Dokonce i nabíjecí box vypadá skoro navlas stejně, jako u minulé generace.

Samozřejmě ale k nějakým změnám dojde, ale na jejich přesný popis si budeme muset ještě chvíli počkat. Cenově by se pravděpodobně mělo jednat zhruba o podobnou částku jako u minulé generace, takže kolem 60 euro pro evropské trhy. To sice není zrovna málo na základní model řady, ale kvalita zvuku by měla být znovu poměrně na výši. A fanouškovská základna značky je velmi věrná, takže asi o prodeje nemusí mít firma strach. Tak se nechme překvapit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.