Dnes pro vás máme další kousek ze sluchátkových zásob čínského Lenova. Firma se v poslední době do výroby sluchátek opravdu pořádně opřela a nabídka je tak vskutku široká. Třeba taková oblíbená řada LivePods nabízí hned několik velmi zajímavých modelů a jeden takový je pro nás připravený i ve víkendových slevách. Kolegové z obchodu Wiibuying si pro nás opět nachystali extra slevový kupón na Lenovo LP80, aby případný nákup naši peněženku ani nemusel moc bolet. Takže se na sluchátka pojďme podívat blíže.

Jedná se samozřejmě opět o TWS sluchátka do uší s designovou „stopkou“, která ale tentokrát není příliš dlouhá. Na výběr je z černé a bílé barevné verze, přičemž jsou sluchátka dodávány se stylovým nabíjecím boxem. Ten má kapacitu 300 mAh a měl by natáhnout dobu přehrávání až na 30 hodin. Jinak se tvůrci chlubí Hi-Fi vyladěním zvuku a 8 mm drivery mají nabízet solidní 9D basový zvuk. Sluchátka připojíte pomocí Bluetooth 5.0 a Lenovo opět inzeruje super nízkou latenci pro herní potřeby. Potěší i příjemné dotykové ovládání a sluchátka jsou i kompletně voděodolná. Jsou také velmi lehká se 3.5 g váhy a vestavěná 30 mAh baterie bude mít i slušnou výdrž.

Teď ale k tomu nejlepšímu, což je samozřejmě cena. Díky slevovému kupónu WIILLP80 si sluchátka Lenovo LP80 totiž můžete pořídit na e-shopu Wiibuying jen za 15.99 dolarů. To je velmi lidová cena, která vám díru do peněženky opravdu neudělá. A sluchátka vypadají také s podobnou cenovkou poměrně nadějně. Tak se na nabídku mrkněte a třeba vás zaujme.