Malé skládací drony patří mezi ty vůbec nejlépe prodávané na trhu a díky čínské nabídce jejich ceny také padají výrazně dolů. V minulosti už jsme na našich stránkách měli několikrát nabídku na model ZLRC SG906 Pro, ale dnes pro vás máme vůbec poprvé sesterský kousek. A ZLRC Beast SG906 určitě stojí za pozornost. Protože nabídne ještě výrazně levnější cenu při zachování většiny parametrů a výhod. Na e-shopu Tomtop pak je momentálně ještě navíc i v extra slevové akci . A to přímo z německého skladu. Takže jen samá pozitiva.

ZLRC Beast SG906 je opět skládacím dronem s velmi kompaktními rozměry. Ale s 527 g nejde o žádnou pérovou váhu. Takže se vám dron nebude motat v silnějším vánku. Baterie s kapacitou 2800 mAh je výměnná a měla by zaručovat zhruba 25 minut letu na jedno nabití. Dron má i dvojici kamerek, ta hlavní s možností nahrávání FHD videa a 4K fotografií je navíc na výklopném gimbalu s 60° možností náklonu. Jinak má dron širokou škálu moderním funkcí jako je udržování výšky, optical flow, GPS tracking, režim sledování nebo ovládání gesty. A spoustu dalšího k objevení.

Jako bonus navíc dostanete v balení přímo i dálkové ovládání, náhradní vrtule a hlavně i šikovnou nylonovou brašnu na přenášení. Vybrat si můžete i nabídku s až dvěma extra bateriemi navíc a dron je k mání v černé nebo bílé barevné variantě. Základní verze přijde v bleskových prodejích na Tomtop jen na 50.99 euro a ani extra baterie ji příliš nezvednou. Pokud tedy hledáte skladný a skládácí dron se slušnou výbavou, tak tu jste zcela správně.