Začátek tohoto měsíce je doslova nabitý prezentačními akcemi několika společností. Pozadu nezůstává ani Xiaomi, která svou představovačku plánuje na 15. září/septemba. Představí zřejmě víc novinkových produktů a počítáme i s telefony Xiaomi Mi 11T a Xiaomi Mi 11T Pro. O druhém ze jmenovaných telefonů už něco málo víme, protože na konci prázdnin se na síti objevily jeho téměř kompletní parametry. Ty ale nejsou zatím potvrzeny.

Co ale u telefonu Xiaomi 11T Pro téměř potvrzeno je jeho rychlé nabíjení. Podle krátkého promo videa, které se ale na Weibo jen mihlo a následně bylo staženo, dostane telefon podporu rychlého 120 W nabíjení Hyper Charge. Uvidíme tedy, zda nakonec telefon toto nabíjení skutečně dostane a nebo šlo pouze o nějak informační šum.

K dalším specifikacím telefonu Xiaomi 11T Pro patří i OLED displej s FullHD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz. Valná většina tipařů odhaduje, že výrobce použil procesor Dimensity 1200. Někteří naopak tvrdí, že Pro verze může mít Snapdragon 888. Očekává se i slušná foto výbava. Hlavní fotoaparát je trojitý s primárním snímačem s rozlišením 108 MPix. V rámci kombinace pamětí se zřejmě dočkáme dvou verzí s 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště a verze s 8 GB operační paměti a 256 GB interního úložiště. Baterie má kapacitu 5000 mAh, takže velmi rychlé nabíjení je jistě na místě. Do prodeje půjdou tři barevné varianty, jmenovitě Moonlight White, Meteorite Grey a Celestial Blue.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.