Při pohledu do portfolia výrobků značky Xiaomi asi budete muset pořádně hledat, než naleznete kategorii ve které by se neangažovali. Záběr je vskutku široký a pokrývá mnohem více, než je technologické vychytávky. Velmi oblíbenou kategorií jejich zboží jsou i domácí doplňky a právě z této skupiny pochází i dnešní sleva e-shopu Cafago. Stolní lampa Xiaomi Mijia Lite je navíc k dispozici hezky pohodlně z německého skladu obchodu, takže je doručení nejen rychlé, ale i bezdoplatkové.

Tato stolní lampa od Xiaomi vám na stole opravdu moc místa nezabere a navíc je plně polohovatelná díky ohebnému kloubu. A Xiaomi Mijia Lite nabídne i velmi solidní parametry, které uspokojí i náročnějšího uživatele. Vyrovnané osvětlení zajistí 42 malých LED žárovek s celkovým výkonem 8W a lampa se chlubí celkovou svítivostí 500 lumenů. Teplota barev je nastavena na příjemných 4000K a regulovat můžete intenzitu osvětlení ve třech stupních. Vše pomocí pohodlného dotykového ovládání. Samozřejmostí je pak absence škodlivého modrého světla a případných rušivých záblesků.

Na e-shopu Cafago momentálně najdeme stolní lampu Xiaomi Mijia Lite v bleskových prodejích a cena je nastavena velmi sympaticky nízko. Pořídíte ji totiž jen za 27.19 euro, což za podobnou „stylovku“ vůbec není špatné. Ale v případě zájmu bych doporučil poměrně pohnout, protože počet dostupných kusů je omezen. Tak se na vše určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.