Herní telefon Red Magic 6S Pro sice už dnes odehraje svou premiéru, ale ještě před tím se podíváme na to nejzajímavější, co nám nabídne. Hlavní parametry v podstatě shrnul certifikační výpis Tenaa. My ale dnes přidáme i další zajímavou informaci. Ta se objevila na čínském Weibo. Výrobce zde oficiálně potvrdil, že nový herní telefon poběží na systému Android 11 s novou nadstavbou Red Magic OS 4.5.

Součástí nové herní nadstavby je i všestranný asistent, který údajně výrazně vylepší celkový herní zážitek telefonu Red Magic 6S Pro. Díky tomu zřejmě dojde i na zlepšení výkonu. Telefon má totiž vylepšený i chladicí systém, který prý podpoří plný 100 % výkon procesoru Snapdragon 888 Plus. Výkon čipsetu funguje naplno proto, že chlazení bezpečně eliminuje přehřívání a zajistí dobrý odvod tepla.

Kromě nové nadstavby je potvrzeno i to, že telefon má průsvitný zadní panel s RGB podsvícením. Něco podobného jsme viděli například u modelu Red Magic 6 Pro Transparent Edition. Taková vychytávka vypadá rozhodně efektně. Dále je potvrzen i AMOLED displej s vysokou obnovovací frekvencí, která dosáhne až na 165 Hz. Dotyková vzorkovací frekvence je 720 Hz, což je o 100 % víc, než u modelu Red Magic 6. K dalším zajímavým parametrům určitě patří i podpora super rychlého nabíjení s výkonem až 120 W. Zkrátka a dobře, celkově jde o našlapaný herní stroj, ale až dnes se dozvíme, jak se výrobce popasoval s jeho cenou.