Když se řekne herní sluchátka, tak si asi většina lidí představí modely s masivními náušníky. Ale někteří hráči přece jen preferují lehčí a pro mnohé pohodlnější TWS sluchátka do uší. Jedny takové pro vás máme i dnes a tvůrci se dokonce v popisu chlubí jejich vhodností pro e-sport. Konkrétně se jedná o model Lenovo XG01 a my je máme ve speciální nabídce z e-shopu Wiibuying. A speciální nabídka si samozřejmě žádá i speciální slevový kupón, protože standardní sleva je pro naše čtenáře málo.

Lenovo XG01 se pro herní účely hodí už designem, i když stále drží poměrně střízlivý vzhled. Jen obvyklé RGB LED svítíc prvky jednoznačně odkazují na herní zaměření. K tomu ale dostaneme zejména extrémně nízkou odezvu 50 ms ve specializovaném herním režimu díky PAU dekódování. Neurazí určitě ale ani Hi-Fi zvukem s podporou AAC a SBC audio kodeků. Samozřejmostí jsou pak i dva mikrofony s funkcí automatického odrušování okolních ruchů. Připojení je pomocí Bluetooth 5.0, ovládání dotykové a navíc se sluchátka chlubí i certifikací IPX5. Takže se nezaleknou ani zpocených hráčských uší.

V nabídce jsou tři barevné verze sluchátek a je jen na vás, zda vyberete šedou, bílou nebo růžovou. Samozřejmostí je i nabíjecí box v balení, se kterým se výdrž vyšplhá až na 150 hodin. Na e-shopu Wiibuying jsou pak momentálně k mání jen za 23.99 dolarů, pokud využijete slevový kupón FWTSQ5DU. Pokud tedy ke svým hráčským kratochvílím preferujete malá sluchátka do uší, pak se na ně určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.