Když se řekne herní sluchátka, tak si asi většina lidí představí modely s masivními náušníky. Ale někteří hráči přece jen preferují lehčí a pro mnohé pohodlnější TWS sluchátka do uší. Jedny takové pro vás máme i dnes a tvůrci se dokonce v popisu chlubí jejich vhodností pro e-sport. Konkrétně se jedná o model Lenovo XG01 a my je máme ve speciální nabídce z e-shopu Wiibuying. A speciální nabídka si samozřejmě žádá i speciální slevový kupón, protože standardní sleva je pro naše čtenáře málo.

Lenovo XG01 se pro herní účely hodí už designem, i když stále drží poměrně střízlivý vzhled. Jen obvyklé RGB LED svítíc prvky jednoznačně odkazují na herní zaměření. K tomu ale dostaneme zejména extrémně nízkou odezvu 50 ms ve specializovaném herním režimu díky PAU dekódování. Neurazí určitě ale ani Hi-Fi zvukem s podporou AAC a SBC audio kodeků. Samozřejmostí jsou pak i dva mikrofony s funkcí automatického odrušování okolních ruchů. Připojení je pomocí Bluetooth 5.0, ovládání dotykové a navíc se sluchátka chlubí i certifikací IPX5. Takže se nezaleknou ani zpocených hráčských uší.

V nabídce jsou tři barevné verze sluchátek a je jen na vás, zda vyberete šedou, bílou nebo růžovou. Samozřejmostí je i nabíjecí box v balení, se kterým se výdrž vyšplhá až na 150 hodin. Na e-shopu Wiibuying jsou pak momentálně k mání jen za 23.99 dolarů, pokud využijete slevový kupón FWTSQ5DU. Pokud tedy ke svým hráčským kratochvílím preferujete malá sluchátka do uší, pak se na ně určitě mrkněte.