Stojíme už skoro na prahu víkendu a s ním pro vás dnes máme i další speciální slevovou akci jednoho z osvědčených e-shopů. Konkrétně se jedná o kolegy z Wiibuying, kteří si pro nás nachystali několik modelů chytrých hodinek značky TICWRIS za velmi zajímavé ceny. Vybrat by si měl snad skoro každý, takže se pojďme na víkendovou nabídku s kupóny podívat blíže.

TICRWIS RS jsou chytré hodinky snažící se o kompaktní design, takže mají tloušťku kovového těla jen 9 mm a váhu pouhých 54 g. Displej je 1,3-palcový s rozlišením 320 x 320 pixelů a na výběr máte 20 různých ciferníků k zobrazení. V dnešní době jsou pak samozřejmostí zdravotní funkce včetně sledování tepu a okysličení krve,. Případně hned 31 sportovních režimů k dispozici. Hardware hodinek je velmi úsporný s Bluetooth 5.0 čipem a výdrž by se tak měla minimálně pohybovat kolem 10 dnů. A určitě potěší i odolná certifikace IP68. Kupón WIITICRS pak srazí cenu jen na 29.07 euro.

Posuneme se s velikostí hodinek o krůček dále, protože TICWRIS GTX mají 1.91-palcový lehce zakřivený obdélníkový displejem s rozlišením 320 x 170 pixelů. Hodinky mají úsporný procesor a skromnou hardwarovou výbavu, ale zase vydrží až 30 dnů na jedno nabití. Nepřijdete ani o odolnou certifikaci IP68, měření tepu nebo krevního tlaku a celou řadu sportovních režimů. A s kupónem WIITCWGTX za ně o víkendu dáte jen 28.69 euro.

To jeho sourozenec TICWRIS Max je z jiného těsta, protože 2.86-palcový displej s rozlišením 640 x 480 pixelů opravdu na zápěstí nepřehlédnete. Ostatně se jedná údajně o největší hodinkový displej na světě. I výbava má blíže k telefonu s procesorem MT6739, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, plnohodnotnému systému Android a 8 Mpx kamerkou pro odemykání obličejem. Nebo také slot na 4G SIM kartu, GPS čip, certifikace IP67 nebo masivní 2880 mAh kapacita baterie. Cena je pak logicky vyšší, ale s kupónem WIITCWMAX se dostaneme na stále solidních 122.15 euro.

Posledním do party je pak model TICWRIS Max S, který vychází právě z původního „Maxe“. Na rozdíl od něj je ale subtilnější, i když 2.4-palcový displej je stále obří. Má ale výrazně menší rámečky a používá tekuté krystaly od Sharpu. Takže je mnohem stylovější. Jinak se výbavou podobá většímu bratříčkovi, jen nabídne hned duální 8 Mpx + 2 Mpx fotoaparát a 2000 mAh kapacitu baterie. Je i o chlup levnější a dokonce na něj nepotřebujete ani slevový kupón. Sám o sobě totiž stojí 121.36 euro.