Samostatný Honor momentálně sklízí úspěchy se svými novinkami, ale sklady obchodů jsou ještě plné některých jejich produktů z dob jejich podřízenosti mateřskému Huawei. A nemluvíme samozřejmě o telefonech, které přece jen zastarávají poměrně rychle a o několik let starý kousek prostě není zájem. Zcela jiná situace je ale třeba u sluchátek, kdy je dva roky starý model pro mnohé ještě velmi zajímavý. Jako například taková sluchátka Honor FlyPods 3, která pro vás dnes máme v bleskových prodejích z e-shopu Cafago.

Honor FlyBuds 3 jsou in-ear sluchátka s klasickou designovou „stopkou“, kterou proslavily hlavně jablečné modely. Hlavním tahákem je technologie aktivního potlačování ruchů a to dokonce hned ve dvojité variantě. K tomu slouží hned tři speciální integrované mikrofony a ruchy mohou být potlačeny až na velmi nízkou úroveň 32dB. Samozřejmostí je ale také samozřejmě i velmi solidní zvuk s 10 mm drivery a pohyblivou cívkou, přičemž tvůrci slibují i slušné basy. Připojení k telefonu je pomocí Bluetooth 5.0 a baterie by měla vydržet hezkých pár hodin. A navíc dostanete i obvyklý dobíjecí box s USB Type-C portem.

Bleskové prodeje na e-shopu Cafago pak hlavně srazily cenu jen na velmi příjemných 35.68 euro. Takže se jedná o skvěle dostupný kousek, navíc hezky pohodlně přímo z německého skladu. Pokud tedy hledáte solidní sluchátka známé a osvědčené značky, tak by se vám Honor FlyPods 3 určitě mohly zamlouvat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.