Tento měsíc a hlavně jeho začátek bude nabitý prezentacemi nových telefonů. Jedním z nich je i herní stroj Red Magic 6S Pro, který má svoji premiéru naplánovanou na 6. září/septembra. Od představovačky nás tak dělí jen pár dnů a přesto zatím máme o parametrech telefonu jen kusé informace. Ty se dnes pokusíme rozšířit o parametry, které se dají dohledat v certifikačním výpisu Tenaa.

Red Magic 6S Pro prošel certifikací Tenaa a vlastně i certifikací 3C s kódovým označením Nubia NX669J-S. Certifikátoři uvádějí, že má velký 6,8 palcový OLED displej s rozlišením 2400×1080 pixelů a je v něm integrován i snímač otisků prstů. Výrobce nedávno uvedl, že obrazovka má vzorkovací frekvenci 720 Hz s odezvou 7,4 ms. Z předchozích zvěstí také víme, že nový herní stroj pohání procesor Snapdragon 888 Plus, což Tenaa potvrdila. Čípset doplní 8/12/16 GB operační paměti a 128/256/512 GB interního úložiště. Operačním systémem je Android 11 s nadstavbou Red Magic UI.

Ve foto výbavě najdeme přední 8 MPix kameru. Hlavni fotoaparát je trojitý a podle Tenaa výpisu má jeho primární senzor rozlišení 64 MPix. Kapacitu baterie certifikátoři neuvádí, ale tipaři odhadují, že zřejmě dosáhne na 4500 mAh. Jde tedy o stejnou kapacitu, jakou má i akumulátor modelu Red Magic 6 Pro. Certifikace 3C u baterie uvádí, že podporuje 120 W nabíjení. S baterií a výkonem telefonu souvisí i další parametr, na který nedávno upozornil samotný výrobce a tím je vylepšený chladící systém. Doplňme ještě i to, že Red Magic 6S Pro dostane duální herní 450 Hz tlačítka.