Společnost OnePlus představila poměrně nedávno bezdrátová sluchátka OnePlus Buds Pro. Tato sluchátka mají na trhu slušný ohlas a navíc i velmi pozitivní recenze. Dokonce ani jejich cena není nijak přemrštěná a například v Evropě se pohybuje kolem 149 euro. Ovšem pro některé potenciální kupce je i tato cena relativně vysoká. Pokud ale toužíte po TWS OnePlus sluchátkách za nižší cenu, možná se jich i brzy dočkáte.

Na Twitteru totiž známý a celkem spolehlivý tipař Max Jambor naznačuje, že OnePlus připravuje jakousi odlehčenou verzi sluchátek Buds Pro. Lite verze samozřejmě nebude tak „našlapaná“ jako původní Buds Pro, ale její cena nikomu kapsu neutrhne.. K tomu ještě tipař dodal, že chystaná Lite sluchátka určitě nepřijdou o podporu ANC, tedy funkci aktivního potlačení hluku.

Je to jistě zajímavá myšlenka, připravit odlehčenou verzi špičkových sluchátek a zachovat u nich ANC. Obzvlášť proto, že OnePlus má už na svém kontě i TWS sluchátka Buds a Buds Z. Ty sice mají dobré parametry i nízkou cenu, ale nepodporují ANC. Samozřejmě se stále bavíme v rovině spekulací, protože tipař neuvedl kdy by mohla být „Lite“ sluchátka uvedena a ani neodhaduje jejich cenu. Je ale docela možné, že se chystaná sluchátka objeví na konci roku jako nástupce modelu OnePlus Buds. Každopádně až čas ukáže kdy a pod jakým obchodním názvem výrobce sluchátka představí.