Korejské LG má ve svém portfoliu opravdu širokou škálu produktů  a kromě jiného vyrábí i herní doplňky pro počítačové hráče. Ty jsou obvykle zastřešeny jejich herní linií UltraGear, kam toho také patří poměrně mnoho. Jejich posledním počinem náležejícím do této skupiny je pak vůbec první herní reproduktor, nazvaný UltraGear GP9. Ten se může kromě výborných parametrů může nabídnout i futuristický design s masivním žebrováním. Prostě něco, co se bude skvěle vyjímat pod vaším obřím zakřiveným ultra-wide herním monitorem.

Uvnitř reproduktoru LG UltraGear GP9 najdeme Hi-Fi Quad DAC převodník ES9038PRO, který nám zaručí skvěle vyvážený zvuk a dokonce i certifikaci Hi-Res Audio. Technologie 3D Gaming Sound se pak postará o prostorový 7.1 zvuk a dokonce i možnosti HRTF zvukových profilů pro jednotlivé žánry. Reproduktor by tak měl znít jinak třeba v FPS střílečkách než v RTS strategiích. Najdeme tak také integrované mikrofony s technologií potlačování ruchů, takže k herním partičkám už ani nebudete potřebovat headset. Vše potřebné jednoduše vyřeší masivní reproduktor pod monitorem. No nekupte to.

Reproduktor bude mít veškeré ovládací prvky přímo nahoře na těle, takže na ně jednoduše dosáhnete. Samozřejmostí je pak i solidní portová výbava a možnosti připojení, včetně toho bezdrátového pomocí Bluetooth. Jen pak asi bude lehce limitující zhruba pětihodinová výdrž baterie. Pro dobrou míru a herní pocit si pak tvůrci samozřejmě nemohli odpustit ani světelné RGB prvky. Do prodeje by měl LG UltraGear GP zamířit už v průběhu září a cena vychází zhruba na lidových 470 dolarů. Takže nic zrovna levného. Stejně se tak zatím hovoří jen o korejských a amerických trzích, ale to se může rychle změnit.