Na své uvedení už nějakou dobu čeká řada Vivo X70. Sice půjde o pouhou formalitu, protože už známe kompletní specifikace všech modelů, ale stále jsme nevěděli, kdy je výrobce představí. Termín už je na světě, protože výrobce potvrdil, že představovačka proběhne na čínském trhu 9. září/septembra v 19:30 tamního času. Vivo navíc zveřejnilo na svých čínských stránkách pár snímků modelu Vivo X70 Pro Plus s důrazem na hlavní fotoaparát.

Řada Vivo X70 tedy už zná termín svého uvedení. Kromě toho ale výrobce uvedl i pár parametrů hlavního fotoaparátu modelu Vivo X70 Pro Plus. Především avizuje, že snímače hlavní kamery dostanou speciální antireflexní povlak Zeiss T*, což jsme mohli vidět například i u některý telefonů Sony. Samotný modul je velmi výrazný se čtyřmi senzory. Ty v něm tvoří velké písmeno L a na optice se opět podílela německá společnost Zeiss. Jeden ze senzorů je periskopový. Potvrzeno je i použití vlastního ISP čipu Vivo V1.

Oficiální snímky na stránkách také potvrdily, že telefon určitě půjde na trh v oranžové barvě a černé barvě. U oranžové barevné varianty výrobce použil na potažení zadního panelu umělou kůži, což ještě zvýší atraktivitu tohoto prémiového stroje. A v souvislosti s tím se očekává, že telefon dostane i vlajkový procesor Snapdragon 888 Plus. Každopádně více podrobností se určitě dozvím už za pár dnů při představovačce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.