Trh s elektrokoloběžkami už začíná být poměrně zasycen, protože jich zejména čínští výrobci vrhli na zákazníka opravdu celou řadu. Vybrat tak rozhodně není nic jednoduchého a mnozí se tak hlavně řídí nastavenou cenou. A ceny padají rychlostí vskutku závratnou. Dnes pro vás máme jeden takový kousek a elektrokoloběžka Niubility N1 je na e-shopu Cafago k mání za opravdu extrémně nízkou cenu. Navíc v bleskových prodejích hezky pohodlně z německého skladu. Takže v tomto případě jde o lákavou nabídku se vším všudy.

Elektrokoloběžka Niubility N1 se asi bude nejvíc hodit na popojíždění po městě, ostatně jako všechny ostatní. Její 250W motor zvládne vyvinout rychlost až 25 km/h a 36V 7.8Ah baterie by měla nabídnout až 25 kilometrů dojezdu. Koloběžka je poměrně masivní a její konstrukce  z hliníkové slitiny váží 12 kg. Díky tomu ale zvládne unést až 120 kg živé váhy. Nastavitelná řídítka jsou také bonusem, stejně jako LED světla, kotoučové brzdy nebo multi-funkční displej. Koloběžka má 8.5-palcové pneumatiky a samozřejmě také skládací konstrukci pro lepší přenositelnost a skladování.

Ale to nejlepší samozřejmě přijde při pohledu na cenu, která je tentokrát více než lidová. Německý sklad Cafago má totiž momentální akci s bleskovými prodeji, které ji srazily na extrémní hodnotu. A my vše ještě pro dobrou míru vylepšíme slevovým kupónem CCN1B. S ním si pak elektrokoloběžku Niubility N1 můžete koupit jen za 186.99 euro. Samozřejmě jde o konečnou cenu a nebudete muset doplácet zhola nic. Tak co na ni říkáte ?