Máme tu poslední prázdninovou neděli. Počasí sice už moc letně nevypadá, ale nenechme si zkazit náladu a podívejme se společně na další díl naší pravidelné rubriky Vychytávky z Číny. Bylo by nošením dříví do lesa připomínat, že jde o seriál, ve kterém se jako vždy podíváme na zoubek levným čínským gadgetům.

Stejně jako v minulém dílu i dnešní Vychytávky z Číny nabídnou směsici tří tipů na produkty, které jsou praktické, cenově přijatelné a všechny tři by dokonce mohly přispět k zlepšení naší fyzické kondice a zdraví.

Multifunkční ruční odšťavňovač

Není nad čerstvě vymačkanou šťávu z ovoce a nebo zeleniny. Je v ní plno vitamínů, je chutná a když vyloženě nepodpoří naše zdraví, určitě mu nemůže uškodit. Pokud tedy zrovna nejsme alergici. Na vymačkání šťávy z ovoce a zeleniny najdeme na trhu hromadu různých pomůcek za různou cenu. Jednou z nejlevnějších a také nejjednodušších je tato multifunkční láhev. Kromě toho ji můžeme použít i jako odměrku nebo jako trychtýř pro nalévání tekutiny do nádob s úzkým hrdlem. V horní části najdeme osm dílů, jako je odšťavňovač na citrony, struhadlo na zázvor nebo česnek, mřížku na krájení vajíček či struhadlo na sýr. Spodní část láhve tvoří 420 ml odměrka. Jde prostě o praktického pomocníka za dobrou cenu. Ta je nyní jen 12,99 dolaru.

Pásy pro správné držení těla

Ti z nás, kteří mají sedavé zaměstnání jistě vědí, jak dokážou potrápit bolesti zad. Navíc dlouhé sezení u počítači nepřispívá k správnému držení těla a proto občas musíme sáhnout po pomůckách, které nám záda srovnají. Může jít o pevné bederní pásy a nebo třeba i tyto pásy, které zajistí oporu celých zad. Vypadají tak trochu jako „batoh“, který si upevníme podél páteře, ramen a beder. Korektor zad je z neoprenu a pásy mají upínání na suché zipy. Aktuální cena tohoto korektoru zad je 21,64 dolaru.

Akupunkturní masážní pero

Posledním dnešním tipem je nástroj, který tvarem připomíná pero. Dokáže působit na akupunkturní body bez nutnosti propíchnutí kůže. Ideální je pro masáž šíje, ale není problém jej použít na akupunkturní body celého těla, včetně chodidel a dlaní. Podle výrobce dokáže ulevit nejen od chronických bolestí, artritidy, revmatismu, ale i od stresu, únavy či vyčerpání. Jeho cena ve slevě je nyní 7,99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.