Ještě včera jsme si posteskli, že zatím netušíme, jak bude vypadat poslední telefon z řady Vivo X70. Na síti už totiž kolují renderované obrázky modelů Vivo X70 a X70 Pro, ale na prémiový telefon, Vivo X70 Pro Plus, designéři jakoby zapomněli. Náprava ale přišla velmi rychle, takže už dnes můžeme zjistit, že poslední telefon z této řady má atraktivní vzhled.

Renderované snímky exkluzivně zveřejnily stránky PriceBaba ve spolupráci se známým tipařem @OnLeaks. Ten se ostatně podílel i na renderech standardního modelu X70 a také na snímcích Pro verze. Obrázky ukazují telefon ze všech úhlů a přestože se výrobce snaží zachovat podobný vzhled v celé řadě, jsou mezi modelem X70 Pro Plus a dalšími dvěma telefony určité rozdíly.

Začněme displejem, který je u Vivo X70 Pro Plus zakřivený a ve středu jeho horní části je „díra“ pro přední kameru. Obrazovka bude s nejvyšší pravděpodobností typu AMOLED s obnovovací frekvencí 120 Hz. Podle tipaře bude mít úhlopříčku 6,7 palce. Zadnímu panelu dominuje velký obdélníkový modul hlavního fotoaparátu, který ještě umocňuje tmavý horizontální pás. Modul je poměrně vystouplý a obsahuje čtyři snímače s optikou Zeiss a LED blesk. Tři senzory leží vertikálně pod sebou, čtvrtý periskopový snímač je vpravo dole. Rozměry telefonu jsou 164,8×75,5×9 mm. Ovšem v místě uložení modulu zadní kamery tloušťka naroste až na 11,3 mm.

Na pravé hraně telefonu jsou tlačítka pro ovládání hlasitosti a tlačítko napájení. Na spodní hraně najdeme USB-C port, slot pro SIM karty, mikrofon a mřížku reproduktoru. Sekundární mikrofon leží na horní hraně. Vivo X70 Pro Plus bude pohánět procesor Snapdragon 888 s 8 GB operační paměti. To alespoň plyne z výpisu Google Play Console. Certifikace 3C zase potvrdila podporu rychlého nabíjení s výkonem 66 W. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na vlastní ISP čip pro vylepšení funkcí fotoaparátu.